Zupas virtuve

peliteMūsu draudzes zupas virtuve pērk pakalpojumu no SIA” Kā mājās”. Zupas virtuve trūkumcietājiem pieejama katru darba dienu jau devīto gadu.Krīzes gados atbalstu sniedzām līdz 90 cilvēkiem dienā. Pirmos piecos gados izsniedzām līdz 14000 , talākos ap 12.000 porciju gadā. Zupu saņem pensionāri, invalīdi , trūcīgas ģimenes ar bērniem.
Garīgumu un gaismas stariņu līdzcilvēku dzīvē ienesam, kopā svinot Lieldienas, Ziemassvētkus, organizējam kopīgus mielastus, ekskursijas ar sponsoriem. Mūs atbalsta privātpersonas un organizācijas Latvijā,, organizācija Kristīga ģimenes dzīve FLM ASV un sadraudzības Veisigas Šēnfeldes draudze Vācijā. Taču pati pirmā mūs atbalstīja Ostedas draudze Dānijā. Saviem atbalstītājiem sniedzam informāciju ne retāk kā reizi mēnesī.
Svētkus svinam ar svētbrīdi,kuru vada draudzes vai cits mācītājs, koncertu , mielastu, dāvanām.
Slimiem cilvēkiem,kuri nevar atnākt pēc zupas, to piegādā vai nu mājās, vai tuvāk dzīves vietai. Tādi patreiz 10. Zupas piegādē piedalās arī citi klienti.
Zupas virtuves ” paspārnē” ir arī 10- 11 ģimenes, kurās bērni invalīdi. Pateicoties organizācijai FLM, viņi saņem nelielus finansiālus atbalstus, organizējam vasaras nometni un viņi ņēma līdzdalību svētkos.
Pateicoties Ziedot lv. ielūgumiem, interesentiem ir dota iespēja apmeklēt koncertus un teātra izrādes.
Lai saņemti zupas virtuves atbalstu, jāpiesakās pie Zigrīdas Pelītes personīgi. Tikšanos var sarunāt, zvanot tel.28362775, vai piesakoties ēdnīcā ” Kā mājās”

Ziedot zupas virtuvei var, ieskaitot naudu draudzes kontā ar norādi – zupas virtuvei.